INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKOATLETYCE - Szkoła Podstawowa w Wierzbnej, Wierzbna 2, 37-500 Jarosław

Idź do spisu treści

Menu główne:

Aktualności
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKOATLETYCE
W dniach 20-21 września na stadionie w Pruchniku odbyły się Indywidualne mistrzostwa Dzieci i Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce. Szkołę Podstawową w Wierzbnej reprezentowała spora liczba zawodników.
Jakub Kontek - Bieg na 1000m.

Znakomicie zaprezentowali się nasi sportowcy w kategorii starszej, którzy wywalczyli 3 medale (2 złote i 1 brązowy):
Magda Lewandowska w biegu na 300m bezapelacyjnie wygrała z konkurentkami z innych szkół z wynikiem 46,50s.
Sporą niespodziankę sprawiła Anna Kontek, która już w pierwszym skoku wywalczyła złoto w skoku w dal osiągając odległość 4,26m.
Dużo trudniej miała Agnieszka Więcek w pchnięciu kulą, gdyż konkurencja w konkursie była bardzo wysoka. Aga walczyła do końca i zajęła ostatecznie 3 miejsce i brązowy medal z wynikiem 8,70m.
Pozostali zawodnicy dzielnie walczyli. Kilku z nich otarło się o podium zajmując 4-5 miejsca:
Szymon Ochyra 4 miejsce w sprincie na 60m.
Dawid Kiełbowicz  4 miejsce w sprincie na 100m.
Patryk Kozicki 5 miejsce w sprincie na 100m.

Złote medalistki  uzyskały awans na Finał Wojewódzki. Gratulacje dla wszystkich!!!