Wielka Liga Czytelników - etap powiatowy - Szkoła Podstawowa w Wierzbnej, Wierzbna 2, 37-500 Jarosław

Idź do spisu treści

Menu główne:

Aktualności
Wielka Liga Czytelników - etap powiatowy
 
28 lutego 2019 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Jarosławiu odbył się etap powiatowy konkursu „Wielka Liga Czytelników”. W zmaganiach o awans do półfinału wojewódzkiego wzięły udział drużyny z 7 szkół podstawowych z powiatu jarosławskiego. Naszą szkołę w tym roku reprezentowali uczniowie klasy 2 : Filip Jedynak, Mateusz Tołpa i Marek Hryń.
Uczestnicy przez 60 minut rozwiązywali test, który był bardzo trudny i zawierał szczegółowe pytania. Nasi reprezentanci byli bardzo dobrze przygotowani, dlatego też zdobyli 121 punktów na 150 możliwych. Niestety wyniki te nie zagwarantowały im awansu do kolejnego etapu, ale są one i tak dużym osiągnięciem. Uczniowie bez wątpienia zdobyli cenne doświadczenia i wiedzę, które z pewnością zaowocują jeszcze lepszymi wynikami w przyszłym roku.
Po zmaganiach konkursowych wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy i gratulacje, nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Na zakończenie nasi uczniowie wraz ze swoimi koleżankami i kolegami z klasy, udali się do cukierni „Fregola” w Jarosławiu, gdzie zjedli pyszne lody.
Serdecznie gratulujemy tak dobrego wyniku i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.
        
 
Agnieszka Bąk
Agnieszka Zagórska
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego