Dnia 22 maja uczniowie klasy 1, 2 oraz 3 wzięli udział w niezwykłym wyjeździe kulturalnym. W Centrum Aktywności Lokalnej w Pawłosiowie obejrzeli spektakl pt. „Królowa Pszczół” w wykonaniu aktorów Teatru z Uśmiechem z Krakowa. Przedstawienie miało charakter interaktywny, dzięki czemu nasi wychowankowie mogli aktywnie uczestniczyć w losach głównych bohaterów. Wspaniała gra aktorska oraz piosenki sprawiły, że wyjazd dostarczył dzieciom mnóstwa radości, a edukacja teatralna spotkała się z ogromnym aplauzem.